ליווי תהליכי תכנון אסטרטגי 

+ למי השירות מיועד?

+ כיצד תתבצע העבודה?

+ מהם התוצרים שיתקבלו?

 

 מטרת השירות 

בעולם תחרותי החווה שינויים מהירים ומפתיעים, אנו נדרשים לגלות חשיבה יצירתית וגמישות מחשבתית ולפתח יכולת תגובה מבעוד-מועד. כל זאת, תוך שאנו מתכוננים מראש למגוון תרחישים ומסוגלים להגיב להם במהירות.
בלינקס אנו מאמינים שידע חייב להיות רלוונטי ושימושי ולהתאים לצרכים האופרטיביים של הלקוח. אנו גם סבורים שהלקוח הוא שותף פעיל ורב-ערך בתהליכי יצירת ופיתוח הידע. לכן פיתחנו מתודולוגיה ייחודית המסייעת ועונה על הצורך של ארגונים וחברות לבצע תהליכי חשיבה סדורים ושיטתיים, המאפשרים לחשוב על העתיד בצורה יצירתית ולהיערך למגוון תרחישים מבעוד מועד. ההיערכות בהווה מאפשרת לארגונים ולחברות לפתח יכולות חיזוי והתרעה ולגבש תכניות שיאפשרו להגיב במהירות למצבים משתנים

 

 מתודולוגיה 

המתודולוגיה הייחודית שלנו, פרי פיתוח עצמאי, מיועדת הן לסקטור העסקי והן לציבורי, נשענת על תשתית אקדמית ענפה ומבוססת על שילוב ייחודי של שני עולמות תוכן המשקפים את ניסיוננו המקצועי: תחום המודיעין בכלל והמודיעין התחרותי בפרט; ותחום האסטרטגיה השיווקית והעסקית. באמצעותה התמחנו בהובלת פרויקטים של חשיבה ותכנון אסטרטגיים בארגונים ציבוריים וביטחוניים ובחברות עסקיות.

 

 תוצרים מחקריים 

התפוקה המרכזית של תהליכי הלמידה והדיון שאנו מובילים היא סדרת תובנות אופרטיביות שעל בסיסן מגובשים מהלכים להתמודדות עם אתגרים בהווה או בעתיד.

שירותינו כוללים:

תכניות עסקיות לחדירה לשווקים חדשים

סימולציות ומשחקי מלחמה 

פורומים חוצי ארגון

סדנת תחקיר והפקת לקחים

הדרכות לפיתוח מנהלים

 

כל הזכויות שמורות © 2007-2018 לינקס מחקר ואסטרטגיה בע״מ